RetrieverTraining.Net - the RTF banner
1 - 2 of 2 Posts

·
Registered
Joined
·
3,219 Posts
Discussion Starter · #1 ·
I just checked in 3 maltipoos for obedience training. The smallest is 4# the biggest 10# This is the food she sent
http://www.stellaandchewys.com/dog-driedchicken.php

the bag is a 16 OZ. bag and cost $25.00 !!!!! $25 PER POUND!!! I told her I was going to give her a break on the training for doing 3 at once, once we talked about the food , I told her I was going to double the price....:rolleyes:
 

·
Registered
Joined
·
5,636 Posts
I wonder how much that 200lb Mastiff I washed today would go thru in a month! lol
 
1 - 2 of 2 Posts
Top